

Керамічна плитка Декор Blue Natural 59.2x59.2 Alhambra Aparici з колекції Alhambra Aparici виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Blue Natural 59.2x59.2 Alhambra Aparici найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 59.2см і довжина плитки дорівнює 59.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Декор Blue Natural 59.2x59.2 Alhambra Aparici з колекції Alhambra Aparici може бути прочитано англійською мовою як "Декор Бле Нетєрел 59.2x59.2 Олембрєй Епарісі з колекції Олембрєй Епарісі", на неправильно прочитаном як "Декор Блуе Натурал 59.2x59.2 Алхамбра Апарікі з колекції Алхамбра Апарікі". Виробник цієї плитки Aparici може бути помилково написаний як Aparici, Aparic, Епарісі, Апарікі і навіть як Фзфкшсш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 59.2 × 59.2 см |
| Вага | 31.391 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Aparici |
| Серія | Alhambra Aparici |
| Колекція | Alhambra |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.402 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1.402 м.кв. / 4 шт / 31.391 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | 8431940354311 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(240,25,47) HEX: #5a5a78 RGB: 90, 90, 120 | RAL Design: 290 40 15 Agate Violet (Фіолетовий Агат)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 7456 7456 | |
| hsv(30,13,94) HEX: #f0e0d1 RGB: 240, 224, 209 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7443 7443 | |
| hsv(210,40,59) HEX: #5a7896 RGB: 90, 120, 150 | RAL Design: 260 50 20 Doves Blue (Голубино-Синій)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 646 646 | |
| hsv(12,42,71) HEX: #b57869 RGB: 181, 120, 105 | RAL Design: 040 60 30 Cedar Red (Червоний Кедр)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 5005 5005 | |
| hsv(45,50,94) HEX: #f0d278 RGB: 240, 210, 120 | RAL Design: 095 85 50 Sport Yellow (Спортивний Жовтий)RAL Classic: 1002 Пісочно-жовтийPantone: 460 460 | |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Декор Blue Natural 59.2x59.2 Alhambra Aparici з колекції Alhambra Aparici