

Керамічна плитка Декор Baron Stamp Nat. 59.2x59.2 Kingdom Aparici з колекції Kingdom Aparici виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Baron Stamp Nat. 59.2x59.2 Kingdom Aparici найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 59.2см і довжина плитки дорівнює 59.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1011 Коричнево-бежевий Pantone 451. |
Декор Baron Stamp Nat. 59.2x59.2 Kingdom Aparici з колекції Kingdom Aparici може бути прочитано англійською мовою як "Декор Барон Стемп Нет. 59.2x59.2 Кінгдом Епарісі з колекції Кінгдом Епарісі", на неправильно прочитаном як "Декор Барон Стамп Нат. 59.2x59.2 Кінгдом Апарікі з колекції Кінгдом Апарікі". Виробник цієї плитки Aparici може бути помилково написаний як Aparici, Aparic, Епарісі, Апарікі і навіть як Фзфкшсш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 59.2 × 59.2 см |
| Вага | 30.707 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Aparici |
| Серія | Kingdom Aparici |
| Колекція | Kingdom |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.402 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.402 м.кв. / 4 шт / 30.707 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 8431940239335 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(36,45,65) HEX: #a6885b RGB: 166, 136, 91 | RAL Design: 085 60 30 Wood Green (Зелене Дерево)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 451 451 | |
| hsv(36,50,59) HEX: #96784b RGB: 150, 120, 75 | RAL Design: 075 50 30 Grog Yellow (Жовтий Шамот)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7504 7504 | |
| hsv(36,42,71) HEX: #b59769 RGB: 181, 151, 105 | RAL Design: 080 70 30 Mustard Seed Beige (Бежове Гірчичне Зерно)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 7536 7536 | |
| hsv(36,56,53) HEX: #87693b RGB: 135, 105, 59 | RAL Design: 080 50 30 Chili Green (Зелений Чилі)RAL Classic: 8000 Зелено-коричневийPantone: 872 872 | |
| hsv(36,38,76) HEX: #c2a478 RGB: 194, 164, 120 | RAL Design: 080 70 30 Mustard Seed Beige (Бежове Гірчичне Зерно)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 452 452 | |
| hsv(36,36,82) HEX: #d1b386 RGB: 209, 179, 134 | RAL Design: 080 80 30 Yellow Beige (Жовто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 7535 7535 | |
| hsv(40,25,71) HEX: #b5a688 RGB: 181, 166, 136 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(34,88,47) HEX: #784a0e RGB: 120, 74, 14 | RAL Design: 080 40 40 Autumn Leaf Brown (Коричнева Осіння Листя)RAL Classic: 8008 Оливково-коричневийPantone: 1405 1405 | |
| hsv(36,63,47) HEX: #785a2c RGB: 120, 90, 44 | RAL Design: 075 40 30 Bark Brown (Коричнева Кора)RAL Classic: 8008 Оливково-коричневийPantone: 147 147 | |
| hsv(40,27,65) HEX: #a69779 RGB: 166, 151, 121 | RAL Design: 085 60 20 Pond Green (Зелений Ставок)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 415 415 | |
| hsv(34,70,59) HEX: #96692d RGB: 150, 105, 45 | RAL Design: 075 50 40 Amber Brown (Коричневий Бурштин)RAL Classic: 8001 Охра коричневаPantone: 4635 4635 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Декор Baron Stamp Nat. 59.2x59.2 Kingdom Aparici з колекції Kingdom Aparici