

Керамічна плитка Декор 33,3x100 Dec. Stripes Cream - Evolution - EVOD332S з колекції Evolution Ascot виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор 33,3x100 Dec. Stripes Cream - Evolution - EVOD332S найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 33.3см і довжина плитки дорівнює 100см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Декор 33,3x100 Dec. Stripes Cream - Evolution - EVOD332S з колекції Evolution Ascot може бути прочитано англійською мовою як "Декор 33,3x100 Дек. Стріпс Креейм Іволашен EVOD332S з колекції Іволашен Ескот", на неправильно прочитаном як "Декор 33,3x100 Дес. Стріпес Среам Еволутіон EVOD332S з колекції Еволутіон Аскот". Виробник цієї плитки Ascot може бути помилково написаний як Ascot, Ескот, Аскот і навіть як Фісще, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 33.3 × 100 см |
| Вага | 10.75 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ascot |
| Серія | Evolution |
| Колекція | Evolution Ascot |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 9,5 мм |
| Пакувальна норма | 2 шт |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | EVOD332S |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63












3 reviews for Декор 33,3x100 Dec. Stripes Cream - Evolution - EVOD332S з колекції Evolution Ascot