Плитка Habita Brennero Італія

Плитка серії Habita Brennero виробництва Brennero (Італія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Habita Brennero необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Habita Brennero, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Habita Brennero для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 3 227 грн., у серії представлено 8 плиток.
Керамічна плитка з колекції Habita Brennero виробництва Італія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Інтер'єри
Характеристики
| Вага: | 21.65 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Brennero |
| Серія: | Habita Brennero |
| Найменування 2: | HAG HabitaGreyFondo |
| Колекція: | Habita |
| Ефект: | Бетон |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,332 |
| Товщина: | 9.5 m |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 1.332 м.кв. (4 шт.) |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | HAG |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 21.65 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Brennero |
| Серія: | Habita Brennero |
| Найменування 2: | HAT HabitaTurtleFondo |
| Колекція: | Habita |
| Ефект: | Бетон |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,332 |
| Товщина: | 9.5 m |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 1.332 м.кв. (4 шт.) |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | HAT |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 21.65 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Brennero |
| Серія: | Habita Brennero |
| Найменування 2: | HAW HabitaWhiteFondo |
| Колекція: | Habita |
| Ефект: | Бетон |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,332 |
| Товщина: | 9.5 m |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 1.332 м.кв. (4 шт.) |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | HAW |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 21.65 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Brennero |
| Серія: | Habita Brennero |
| Найменування 2: | SCG ScoreGreyFondoStrutturato |
| Колекція: | Habita |
| Ефект: | Бетон |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,332 |
| Товщина: | 9.5 m |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 1.332 м.кв. (4 шт.) |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | SCG |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 21.65 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Brennero |
| Серія: | Habita Brennero |
| Найменування 2: | SCT ScoreTurtleFondoStrutturato |
| Колекція: | Habita |
| Ефект: | Бетон |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,332 |
| Товщина: | 9.5 m |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 1.332 м.кв. (4 шт.) |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | SCT |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 21.65 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Brennero |
| Серія: | Habita Brennero |
| Найменування 2: | SCW ScoreWhiteFondoStrutturato |
| Колекція: | Habita |
| Ефект: | Бетон |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,332 |
| Товщина: | 9.5 m |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 1.332 м.кв. (4 шт.) |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | SCW |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 10.83 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Brennero |
| Серія: | Habita Brennero |
| Найменування 2: | LIFG LifeGrey2Pz.MistiDec. |
| Колекція: | Habita |
| Ефект: | Бетон |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 2 |
| Товщина: | 9.5 m |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 2 шт. |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | LIFG |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Декор |
Характеристики
| Вага: | 10.83 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Brennero |
| Серія: | Habita Brennero |
| Найменування 2: | LIFT LifeTurtle2Pz.MistiDec. |
| Колекція: | Habita |
| Ефект: | Бетон |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 2 |
| Товщина: | 9.5 m |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 2 шт. |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | LIFT |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Декор |


(097)969-99-79
(050)828-97-63













