

Керамічна плитка Декор 15x120 Mos. Squadro Black Falda - Stone Project - ML679P з колекції Stone Project Ergon виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор 15x120 Mos. Squadro Black Falda - Stone Project - ML679P найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий. |
Декор 15x120 Mos. Squadro Black Falda - Stone Project - ML679P з колекції Stone Project Ergon може бути прочитано англійською мовою як "Декор 15x120 Мос. Скведро Блек Фолдєй Стан Проджект ML679P з колекції Стан Проджект Єргон", на неправильно прочитаном як "Декор 15x120 Мос. Скьуадро Бласк Фалда Стоне Проджест ML679P з колекції Стоне Проджест Ергон". Виробник цієї плитки Ergon може бути помилково написаний як Ergon, Єргон, Ергон і навіть як Укпщт, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 15 × 120 см |
| Вага | 20 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ergon |
| Серія | Stone Project |
| Колекція | Stone Project Ergon |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 5 шт |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Напівполірована |
| Артикул виробника | ML679P |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(60,17,35) HEX: #59594a RGB: 89, 89, 74 | RAL Design: 110 40 10 Stump Green (Тускло-Зелений)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 | |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Декор 15x120 Mos. Squadro Black Falda - Stone Project - ML679P з колекції Stone Project Ergon