Плитка Oliver Colli Італія

Плитка серії Oliver Colli виробництва Colli (Італія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Oliver Colli необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Oliver Colli, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Oliver Colli для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 558,95 грн., у серії представлено 18 плиток.
Керамічна плитка з колекції Oliver Colli виробництва Італія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Інтер'єри
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 23.2 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Colli |
| Серія: | Oliver |
| Колекція: | Oliver Colli |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,08 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1,08м.кв. (6 шт) |
| Штук в упаковці: | 6 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | 48862 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 23.2 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Colli |
| Серія: | Oliver |
| Колекція: | Oliver Colli |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,08 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1,08м.кв. (6 шт) |
| Штук в упаковці: | 6 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | 48872 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 23.2 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Colli |
| Серія: | Oliver |
| Колекція: | Oliver Colli |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,08 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1,08м.кв. (6 шт) |
| Штук в упаковці: | 6 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | 48892 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 31.78 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Colli |
| Серія: | Oliver |
| Колекція: | Oliver Colli |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,44 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1,44м.кв. (6 шт) |
| Штук в упаковці: | 6 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | 48902 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 31.78 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Colli |
| Серія: | Oliver |
| Колекція: | Oliver Colli |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,44 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1,44м.кв. (6 шт) |
| Штук в упаковці: | 6 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | 48912 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 31.78 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Colli |
| Серія: | Oliver |
| Колекція: | Oliver Colli |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,44 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1,44м.кв. (6 шт) |
| Штук в упаковці: | 6 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | 48932 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 24 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Colli |
| Серія: | Oliver |
| Колекція: | Oliver Colli |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,08 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1,08м.кв. (3 шт) |
| Штук в упаковці: | 3 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | 49032 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 24 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Colli |
| Серія: | Oliver |
| Колекція: | Oliver Colli |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,08 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1,08м.кв. (3 шт) |
| Штук в упаковці: | 3 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | 49042 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 24 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Colli |
| Серія: | Oliver |
| Колекція: | Oliver Colli |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,08 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1,08м.кв. (3 шт) |
| Штук в упаковці: | 3 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | 49052 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 23.16 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Colli |
| Серія: | Oliver |
| Колекція: | Oliver Colli |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 6 шт |
| Штук в упаковці: | 6 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | 4923 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Декор |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 23.16 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Colli |
| Серія: | Oliver |
| Колекція: | Oliver Colli |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 6 шт |
| Штук в упаковці: | 6 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | 4924 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Декор |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 23.16 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Colli |
| Серія: | Oliver |
| Колекція: | Oliver Colli |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 6 шт |
| Штук в упаковці: | 6 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | 4925 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Декор |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 10.8 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Colli |
| Серія: | Oliver |
| Колекція: | Oliver Colli |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 6 шт |
| Штук в упаковці: | 6 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | 4969 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плінтус |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 10.8 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Colli |
| Серія: | Oliver |
| Колекція: | Oliver Colli |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 6 шт |
| Штук в упаковці: | 6 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | 4970 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плінтус |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 10.8 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Colli |
| Серія: | Oliver |
| Колекція: | Oliver Colli |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 6 шт |
| Штук в упаковці: | 6 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | 4968 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плінтус |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 2.4 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Colli |
| Серія: | Oliver |
| Колекція: | Oliver Colli |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 6 шт |
| Штук в упаковці: | 6 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | 4981 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Кутовий елемент |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 2.4 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Colli |
| Серія: | Oliver |
| Колекція: | Oliver Colli |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 6 шт |
| Штук в упаковці: | 6 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | 4982 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Кутовий елемент |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 2.4 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Colli |
| Серія: | Oliver |
| Колекція: | Oliver Colli |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 6 шт |
| Штук в упаковці: | 6 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | 4983 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Кутовий елемент |
| Протиковзка обробка: | R10 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63































