

Керамічна плитка Бордюр Tarpan Negro Mate 2x20 Zola Vives з колекції Zola Vives виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр Tarpan Negro Mate 2x20 Zola Vives найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 2см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9005 Чорний бурштин. |
Бордюр Tarpan Negro Mate 2x20 Zola Vives з колекції Zola Vives може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Тарпен Негро Мейт 2x20 Золєй Вівс з колекції Золєй Вівс", на неправильно прочитаном як "Бордюр Тарпан Негро Мате 2x20 Зола Вівес з колекції Зола Вівес". Виробник цієї плитки Vives може бути помилково написаний як Vives, Вівс, Вівес і навіть як Мшмуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 2 × 20 см |
| Вага | 21 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Vives |
| Серія | Zola Vives |
| Колекція | Zola |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.97 м.кв. |
| Товщина | 11 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 36 шт / 2.61 кг |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| Колір | антрацит |
| hsv(60,100,6) HEX: #0f0f00 RGB: 15, 15, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,6) HEX: #0f0f0f RGB: 15, 15, 15 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,0) HEX: #000000 RGB: 0, 0, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(240,100,6) HEX: #00000f RGB: 0, 0, 15 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63














3 reviews for Бордюр Tarpan Negro Mate 2x20 Zola Vives з колекції Zola Vives