

Керамічна плитка Бордюр Tarpan Borgona 2x20 Monasterio Vives з колекції Monasterio Vives виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр Tarpan Borgona 2x20 Monasterio Vives найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 2см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8015 Каштаново-коричневий Pantone 4985. |
Бордюр Tarpan Borgona 2x20 Monasterio Vives з колекції Monasterio Vives може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Тарпен Боргонєй 2x20 Монестарє Вівс з колекції Монестарє Вівс", на неправильно прочитаном як "Бордюр Тарпан Боргона 2x20 Монастеріо Вівес з колекції Монастеріо Вівес". Виробник цієї плитки Vives може бути помилково написаний як Vives, Вівс, Вівес і навіть як Мшмуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 2 × 20 см |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Vives |
| Серія | Monasterio Vives |
| Колекція | Monasterio |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 36 шт / 2.61 кг |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 243166 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| hsv(0,44,53) HEX: #874c4c RGB: 135, 76, 76 | RAL Design: 020 40 30 Hermosa Pink (Прекрасна Троянда)RAL Classic: 8015 Каштаново-коричневийPantone: 4985 4985 | |
| hsv(0,43,41) HEX: #693c3c RGB: 105, 60, 60 | RAL Design: 020 30 20 Kremlin Red (Кремлівський Червоний)RAL Classic: 8015 Каштаново-коричневийPantone: 504 504 | |
| hsv(0,50,35) HEX: #592d2d RGB: 89, 45, 45 | RAL Design: 030 30 20 Autumn Leaf Red (Червона Осіння Листя)RAL Classic: 8012 Червоно-коричневийPantone: 504 504 | |
| hsv(0,40,59) HEX: #965a5a RGB: 150, 90, 90 | RAL Design: 020 50 20 Red Grey (Червоно-Сірий)RAL Classic: 3014 Рожевий антикPantone: 4995 4995 | |
| hsv(0,36,65) HEX: #a66a6a RGB: 166, 106, 106 | RAL Design: 020 50 30 Venetian Red (Венеціанський Червоний)RAL Classic: 3014 Рожевий антикPantone: 8062 8062 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63














3 reviews for Бордюр Tarpan Borgona 2x20 Monasterio Vives з колекції Monasterio Vives