Бордюр External Corner Trim 3x15.2 Artworks Windsor Blue Original Style з колекції Artworks Windsor Blue Original Style
Original Style
Керамічна плитка Бордюр External Corner Trim 3x15.2 Artworks Windsor Blue Original Style з колекції Artworks Windsor Blue Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр External Corner Trim 3x15.2 Artworks Windsor Blue Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 3см і довжина плитки дорівнює 15.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5001 Зелено-синій Pantone 647. |
Бордюр External Corner Trim 3x15.2 Artworks Windsor Blue Original Style з колекції Artworks Windsor Blue Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Ікстарнел Корнар Трім 3x15.2 Артворкс Віндсор Бле Орігінел Стйл з колекції Артворкс Віндсор Бле Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Бордюр Екстернал Корнер Трім 3x15.2 Артворкс Віндсор Блуе Орігінал Стюле з колекції Артворкс Віндсор Блуе Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 3 × 15.2 см |
| Вага | 23 кг |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | Artworks Windsor Blue Original Style |
| Колекція | Artworks Windsor Blue |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.08 м.кв. |
| Товщина | 7 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 4 шт / 0.06 кг |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | GWB9911 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| hsv(210,67,35) HEX: #1d3b59 RGB: 29, 59, 89 | RAL Design: 270 30 25 Grape Blue (Виноградний Синій)RAL Classic: 5001 Зелено-синійPantone: 647 647 | |
| hsv(210,50,47) HEX: #3c5a78 RGB: 60, 90, 120 | RAL Design: 260 40 20 Cadet Blue (Кадетський Синій)RAL Classic: 5007 Діамантово-синійPantone: 653 653 | |
| hsv(225,44,53) HEX: #4c5b87 RGB: 76, 91, 135 | RAL Design: 280 40 25 Indigo Navy Blue (Синя Морська Форма Індіго)RAL Classic: 5023 Віддалено-синійPantone: 7455 7455 | |
| hsv(220,23,76) HEX: #95a4c2 RGB: 149, 164, 194 | RAL Design: 270 70 15 Satin Soft Blue (Блакитний Сатин)RAL Classic: 5014 Голубино-синійPantone: 7451 7451 | |
| hsv(220,21,82) HEX: #a5b4d1 RGB: 165, 180, 209 | RAL Design: 280 70 20 Lilac Scent Soft Blue (Блакитний Аромат Бузку)RAL Classic: 5014 Голубино-синійPantone: 7451 7451 | |
| hsv(220,25,71) HEX: #8897b5 RGB: 136, 151, 181 | RAL Design: 280 60 20 Misty Violet (Фіолетовий Туман)RAL Classic: 5014 Голубино-синійPantone: 7451 7451 | |
| hsv(220,20,88) HEX: #b4c2e0 RGB: 180, 194, 224 | RAL Design: 270 80 15 Retina Soft Blue (Блакитна Ретина)RAL Classic: 5014 Голубино-синійPantone: 7451 7451 | |
| hsv(210,36,65) HEX: #6a88a6 RGB: 106, 136, 166 | RAL Design: 260 60 20 Cranberry Blue (Синя Голубика)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 646 646 | |
| hsv(210,13,88) HEX: #c3d2e0 RGB: 195, 210, 224 | RAL Design: 260 85 10 Sea Breeze Green (Зелений Морський Бриз)RAL Classic: 7001 Сріблясто-сірийPantone: 2717 2717 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Бордюр External Corner Trim 3x15.2 Artworks Windsor Blue Original Style з колекції Artworks Windsor Blue Original Style