Бордюр Internal Corner Trim 3x15.2 Artworks Colonial White Original Style з колекції Artworks Colonial White Original Style
Original Style
Керамічна плитка Бордюр Internal Corner Trim 3x15.2 Artworks Colonial White Original Style з колекції Artworks Colonial White Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр Internal Corner Trim 3x15.2 Artworks Colonial White Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 3см і довжина плитки дорівнює 15.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9010 Білий Pantone 2707. |
Бордюр Internal Corner Trim 3x15.2 Artworks Colonial White Original Style з колекції Artworks Colonial White Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Інтарнел Корнар Трім 3x15.2 Артворкс Колонайял Віт Орігінел Стйл з колекції Артворкс Колонайял Віт Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Бордюр Інтернал Корнер Трім 3x15.2 Артворкс Колоніал Вхіте Орігінал Стюле з колекції Артворкс Колоніал Вхіте Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 3 × 15.2 см |
| Вага | 29.4 кг |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | Artworks Colonial White Original Style |
| Колекція | Artworks Colonial White |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.28 м.кв. |
| Товщина | 7 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 4 шт / 0.06 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | B9910 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| Колір | бежевий |
| hsv(60,6,100) HEX: #fffff0 RGB: 255, 255, 240 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9010 БілийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(40,21,82) HEX: #d1c2a5 RGB: 209, 194, 165 | RAL Design: 085 80 10 Velvet Beige (Бархатисто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 413 413 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,13,94) HEX: #f0e0d1 RGB: 240, 224, 209 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7443 7443 | |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Бордюр Internal Corner Trim 3x15.2 Artworks Colonial White Original Style з колекції Artworks Colonial White Original Style