Бордюр Bordo Via Della Spiga 5x30 Elegance Piemme Valentino з колекції Elegance Piemme Valentino
Piemme Valentino

Керамічна плитка Бордюр Bordo Via Della Spiga 5x30 Elegance Piemme Valentino з колекції Elegance Piemme Valentino виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр Bordo Via Della Spiga 5x30 Elegance Piemme Valentino найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 5см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевий Pantone Cool Gray 7. |
Бордюр Bordo Via Della Spiga 5x30 Elegance Piemme Valentino з колекції Elegance Piemme Valentino може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Бордо Вія Делєй Спігєй 5x30 Ілегенс Па'ємм Волентіно з колекції Ілегенс Па'ємм Волентіно", на неправильно прочитаном як "Бордюр Бордо Віа Делла Спіга 5x30 Елеганце Піемме Валентіно з колекції Елеганце Піемме Валентіно". Виробник цієї плитки Piemme Valentino може бути помилково написаний як Piemmevalentino, Piemme Valentin, Па'ємм Волентіно, Піемме Валентіно і навіть як Зшуььу Мфдутештщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 5 × 30 см |
| Вага | 24.2 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Piemme Valentino |
| Серія | Elegance Piemme Valentino |
| Колекція | Elegance |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 12 м.кв. |
| Товщина | 9.5 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 10 шт / 2.5 кг |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | 1543 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Бордюр |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 | |
| hsv(30,20,59) HEX: #968778 RGB: 150, 135, 120 | RAL Design: 070 60 10 Light Mahogany (Світле Червоне Дерево)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 8 Cool Gray 8 | |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 | |
| hsv(30,22,53) HEX: #877869 RGB: 135, 120, 105 | RAL Design: 070 50 10 Saruk Grey (Сірий Сарук)RAL Classic: 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірийPantone: 9 Warm Gray 9 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Бордюр Bordo Via Della Spiga 5x30 Elegance Piemme Valentino з колекції Elegance Piemme Valentino