Бордюр Bordo Via Condotti 5x30 Elegance Piemme Valentino з колекції Elegance Piemme Valentino
Piemme Valentino

Керамічна плитка Бордюр Bordo Via Condotti 5x30 Elegance Piemme Valentino з колекції Elegance Piemme Valentino виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр Bordo Via Condotti 5x30 Elegance Piemme Valentino найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 5см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Бордюр Bordo Via Condotti 5x30 Elegance Piemme Valentino з колекції Elegance Piemme Valentino може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Бордо Вія Канотті 5x30 Ілегенс Па'ємм Волентіно з колекції Ілегенс Па'ємм Волентіно", на неправильно прочитаном як "Бордюр Бордо Віа Кондотті 5x30 Елеганце Піемме Валентіно з колекції Елеганце Піемме Валентіно". Виробник цієї плитки Piemme Valentino може бути помилково написаний як Piemmevalentino, Piemme Valentin, Па'ємм Волентіно, Піемме Валентіно і навіть як Зшуььу Мфдутештщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 5 × 30 см |
| Вага | 24.2 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Piemme Valentino |
| Серія | Elegance Piemme Valentino |
| Колекція | Elegance |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.33 м.кв. |
| Товщина | 9.5 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 10 шт / 2.5 кг |
| Штук в упаковці | 12 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | 1541 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Бордюр |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,15,76) HEX: #c2c2a5 RGB: 194, 194, 165 | RAL Design: 110 80 20 Mint Ice Green (Зелене М'яте Морозиво)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Бордюр Bordo Via Condotti 5x30 Elegance Piemme Valentino з колекції Elegance Piemme Valentino