

Керамічна плитка Сходинка (33x100) 60315 Gradino Costa Retta Forest - Chrome з колекції Chrome Cerdomus виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Сходинка (33x100) 60315 Gradino Costa Retta Forest - Chrome найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 33см і довжина плитки дорівнює 100см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7003 Сірий мох Pantone 444. |
Сходинка (33x100) 60315 Gradino Costa Retta Forest - Chrome з колекції Chrome Cerdomus може бути прочитано англійською мовою як "Сходинка (33x100) 60315 Гредіно Костєй Реттєй Форест Чрам з колекції Чрам Сардомас", на неправильно прочитаном як "Сходинка (33x100) 60315 Градіно Коста Ретта Форест Чроме з колекції Чроме Кердомус". Виробник цієї плитки Cerdomus може бути помилково написаний як Cerdomus, Сардомас, Кердомус і навіть як Суквщьгі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 33 × 100 см |
| Вага | 10 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Cerdomus |
| Серія | Chrome Cerdomus |
| Найменування 2 | 60315 Gradino Costa Retta Forest |
| Колекція | Chrome |
| Ефект | Бетон |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 2 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 2 шт. |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 60315 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Сходинка |
| hsv(60,13,47) HEX: #787868 RGB: 120, 120, 104 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7003 Сірий мохPantone: 444 444 | |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Сходинка (33x100) 60315 Gradino Costa Retta Forest - Chrome з колекції Chrome Cerdomus