

Керамічна плитка Сходинка (33x100) 57398 Gradino C.Retta Fonce - Barrique з колекції Barrique Cerdomus виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Сходинка (33x100) 57398 Gradino C.Retta Fonce - Barrique найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 33см і довжина плитки дорівнює 100см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8000 Зелено-коричневий Pantone 448. |
Сходинка (33x100) 57398 Gradino C.Retta Fonce - Barrique з колекції Barrique Cerdomus може бути прочитано англійською мовою як "Сходинка (33x100) 57398 Гредіно К.реттєй Фанс Баррік з колекції Баррік Сардомас", на неправильно прочитаном як "Сходинка (33x100) 57398 Градіно С.ретта Фонце Баррікьуе з колекції Баррікьуе Кердомус". Виробник цієї плитки Cerdomus може бути помилково написаний як Cerdomus, Сардомас, Кердомус і навіть як Суквщьгі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 33 × 100 см |
| Вага | 10 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Cerdomus |
| Серія | Barrique Cerdomus |
| Найменування 2 | 57398 Gradino C.Retta Fonce |
| Колекція | Barrique |
| Ефект | Дерево |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 2 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 2 шт. |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 57398 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Сходинка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,50,35) HEX: #594a2d RGB: 89, 74, 45 | RAL Design: 085 40 20 Khaki Green (Зелений Хакі)RAL Classic: 8000 Зелено-коричневийPantone: 448 448 | |
| hsv(30,40,29) HEX: #4a3b2c RGB: 74, 59, 44 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 7533 7533 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Сходинка (33x100) 57398 Gradino C.Retta Fonce - Barrique з колекції Barrique Cerdomus