Плитка (22x22) S2396 Antiche riggiole acquamarina - Riggiole Napoletane з колекції Riggiole Napoletane Savoia



Керамічна плитка Плитка (22x22) S2396 Antiche riggiole acquamarina - Riggiole Napoletane з колекції Riggiole Napoletane Savoia виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (22x22) S2396 Antiche riggiole acquamarina - Riggiole Napoletane найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 22см і довжина плитки дорівнює 22см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7040 Сіре вікно Pantone 278. |
Плитка (22x22) S2396 Antiche riggiole acquamarina - Riggiole Napoletane з колекції Riggiole Napoletane Savoia може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (22x22) S2396 Ентіч ріггєл екквемарінєй Ріггєл Нейполетейн з колекції Ріггєл Нейполетейн Сейвоія", на неправильно прочитаном як "Плитка (22x22) S2396 Антіче ріггіоле аскьуамаріна Ріггіоле Наполетане з колекції Ріггіоле Наполетане Савоіа". Виробник цієї плитки Savoia може бути помилково написаний як Savoia, Savoi, Сейвоія, Савоіа і навіть як Іфмщшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 22 × 22 см |
| Вага | 22.7 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Savoia |
| Серія | Riggiole Napoletane Savoia |
| Найменування 2 | S2396 Antiche riggiole acquamarina |
| Колекція | Riggiole Napoletane |
| У палеті м.кв. | 85,6 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,4 |
| Товщина | 7 мм |
| Пакувальна норма | 1.4 м.кв. (29 шт.) |
| Штук в упаковці | 29 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | S2396 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(200,21,82) HEX: #a5c2d1 RGB: 165, 194, 209 | RAL Design: 240 80 10 Light Topaz Soft Blue (Світло-Блакитний Топаз)RAL Classic: 7040 Сіре вікноPantone: 278 278 | |
| hsv(200,20,88) HEX: #b4d1e0 RGB: 180, 209, 224 | RAL Design: 250 80 15 Himalaya Blue (Гімалайський Синій)RAL Classic: 7040 Сіре вікноPantone: 278 278 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63














4 reviews for Плитка (22x22) S2396 Antiche riggiole acquamarina - Riggiole Napoletane з колекції Riggiole Napoletane Savoia