

Керамічна плитка Декор (22x22) SNE2302P Maronti decori - Maronti з колекції Maronti Savoia виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (22x22) SNE2302P Maronti decori - Maronti найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 22см і довжина плитки дорівнює 22см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Декор (22x22) SNE2302P Maronti decori - Maronti з колекції Maronti Savoia може бути прочитано англійською мовою як "Декор (22x22) SNE2302P Маранті декорі Маранті з колекції Маранті Сейвоія", на неправильно прочитаном як "Декор (22x22) SNE2302P Маронті декорі Маронті з колекції Маронті Савоіа". Виробник цієї плитки Savoia може бути помилково написаний як Savoia, Savoi, Сейвоія, Савоіа і навіть як Іфмщшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 22 × 22 см |
| Вага | 23.73 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Savoia |
| Серія | Maronti Savoia |
| Найменування 2 | SNE2302P Maronti decori |
| Колекція | Maronti |
| У палеті м.кв. | 99,95 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,694 |
| Товщина | 7 мм |
| Пакувальна норма | 1.694 м.кв. (35 шт.) |
| Штук в упаковці | 35 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | SNE2302P |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | білий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(240,36,65) HEX: #6a6aa6 RGB: 106, 106, 166 | RAL Design: 290 50 30 Mountain Flower Mauve (Лілова Гірська Квітка)RAL Classic: 5014 Голубино-синійPantone: 7456 7456 | |
| hsv(225,27,88) HEX: #a4b3e0 RGB: 164, 179, 224 | RAL Design: 280 70 25 Aster Flower Blue (Синя Астра)RAL Classic: 5014 Голубино-синійPantone: 7451 7451 | |
| hsv(240,33,71) HEX: #7979b5 RGB: 121, 121, 181 | RAL Design: 290 60 30 Pleated Mauve (Лілове Плісе)RAL Classic: 5014 Голубино-синійPantone: 7456 7456 | |
| hsv(225,29,82) HEX: #94a4d1 RGB: 148, 164, 209 | RAL Design: 280 70 25 Aster Flower Blue (Синя Астра)RAL Classic: 5014 Голубино-синійPantone: 7451 7451 | |
| hsv(225,31,76) HEX: #8695c2 RGB: 134, 149, 194 | RAL Design: 280 60 25 Opal Violet (Фіолетовий Опал)RAL Classic: 5014 Голубино-синійPantone: 7451 7451 | |
| hsv(228,38,76) HEX: #7887c2 RGB: 120, 135, 194 | RAL Design: 290 60 35 True Lavender (Справжня Лаванда)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 7452 7452 | |
| hsv(240,45,65) HEX: #5b5ba6 RGB: 91, 91, 166 | RAL Design: 300 40 45 Coronation Blue (Коронний Синій)RAL Classic: 5023 Віддалено-синійPantone: 2726 2726 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Декор (22x22) SNE2302P Maronti decori - Maronti з колекції Maronti Savoia