

Керамічна плитка Плитка (10x10) 8275 JOL.CORAL - Jolie з колекції Jolie Marca Corona виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (10x10) 8275 JOL.CORAL - Jolie найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10см і довжина плитки дорівнює 10см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3014 Рожевий антик Pantone 702. |
Плитка (10x10) 8275 JOL.CORAL - Jolie з колекції Jolie Marca Corona може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (10x10) 8275 Джол.корел Джола'є з колекції Джола'є Маркєй Коронєй", на неправильно прочитаном як "Плитка (10x10) 8275 Джол.корал Джоліе з колекції Джоліе Марка Корона". Виробник цієї плитки Marca Corona може бути помилково написаний як Marcacorona, Marca Coron, Маркєй Коронєй, Марка Корона і навіть як Ьфксф Сщкщтф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 10 × 10 см |
| Вага | 14.1 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Marca Corona |
| Серія | Jolie Marca Corona |
| Найменування 2 | 8275 JOL.CORAL |
| Колекція | Jolie |
| У палеті м.кв. | 58,22 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,82 |
| Товщина | 8.5 m |
| Пакувальна норма | 0.82 м.кв. (82 шт.) |
| Штук в упаковці | 82 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 8275 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,50,82) HEX: #d16969 RGB: 209, 105, 105 | RAL Design: 030 60 40 Light Tomato (Яскравий Помідор)RAL Classic: 3014 Рожевий антикPantone: 702 702 | |
| hsv(0,43,82) HEX: #d17777 RGB: 209, 119, 119 | RAL Design: 030 60 40 Light Tomato (Яскравий Помідор)RAL Classic: 3014 Рожевий антикPantone: 695 695 | |
| hsv(0,54,76) HEX: #c25959 RGB: 194, 89, 89 | RAL Design: 030 50 50 Maple Red (Червоний Клен)RAL Classic: 3017 РожевийPantone: 7419 7419 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка (10x10) 8275 JOL.CORAL - Jolie з колекції Jolie Marca Corona