

Керамічна плитка Плитка (10x10) 8272 JOL. PETROLE - Jolie з колекції Jolie Marca Corona виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (10x10) 8272 JOL. PETROLE - Jolie найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10см і довжина плитки дорівнює 10см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5025 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий тирлично-синій Pantone 653. |
Плитка (10x10) 8272 JOL. PETROLE - Jolie з колекції Jolie Marca Corona може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (10x10) 8272 Джол. Петрол Джола'є з колекції Джола'є Маркєй Коронєй", на неправильно прочитаном як "Плитка (10x10) 8272 Джол. Петроле Джоліе з колекції Джоліе Марка Корона". Виробник цієї плитки Marca Corona може бути помилково написаний як Marcacorona, Marca Coron, Маркєй Коронєй, Марка Корона і навіть як Ьфксф Сщкщтф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 10 × 10 см |
| Вага | 14.1 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Marca Corona |
| Серія | Jolie Marca Corona |
| Найменування 2 | 8272 JOL.PETROLE |
| Колекція | Jolie |
| У палеті м.кв. | 58,22 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,82 |
| Товщина | 8.5 m |
| Пакувальна норма | 0.82 м.кв. (82 шт.) |
| Штук в упаковці | 82 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 8272 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(195,50,47) HEX: #3c6978 RGB: 60, 105, 120 | RAL Design: 230 50 20 Casual Blue (Досуговий Синій)RAL Classic: 5025 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий тирлично-синійPantone: 653 653 | |
| hsv(195,44,53) HEX: #4c7887 RGB: 76, 120, 135 | RAL Design: 230 50 20 Casual Blue (Досуговий Синій)RAL Classic: 6033 М'ятно-бірюзовийPantone: 646 646 | |
| hsv(195,57,41) HEX: #2d5a69 RGB: 45, 90, 105 | RAL Design: 230 30 15 Berry Blue Green (Синьо-Зелені Ягоди)RAL Classic: 5025 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий тирлично-синійPantone: 653 653 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка (10x10) 8272 JOL. PETROLE - Jolie з колекції Jolie Marca Corona