

Керамічна плитка Декор (40x60) 5.757.280.719 Dec. Acuarela Pack 2Lavanda - Maya з колекції Maya Pamesa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (40x60) 5.757.280.719 Dec. Acuarela Pack 2Lavanda - Maya найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 40см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Декор (40x60) 5.757.280.719 Dec. Acuarela Pack2Lavanda - Maya з колекції Maya Pamesa може бути прочитано англійською мовою як "Декор (40x60) 5.757.280.719 Дек. Екаарелєй Pack2Lavanda Мейєй з колекції Мейєй Пеймезєй", на неправильно прочитаном як "Декор (40x60) 5.757.280.719 Дес. Акуарела Pack2Lavanda Маюа з колекції Маюа Памеса". Виробник цієї плитки Pamesa може бути помилково написаний як Pamesa, Pames, Пеймезєй, Памеса і навіть як Зфьуіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 40 × 60 см |
| Вага | 4.2 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Pamesa |
| Серія | Maya Pamesa |
| Найменування 2 | 5.757.280.719 Dec.AcuarelaPack2Lavanda |
| Колекція | Maya |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1 шт. |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 5.757.280.719 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(210,17,71) HEX: #96a6b5 RGB: 150, 166, 181 | RAL Design: 260 70 10 Petrel Blue Grey (Синьо-Сірий Буревісник)RAL Classic: 7001 Сріблясто-сірийPantone: 7453 7453 | |
| hsv(240,8,76) HEX: #b2b2c2 RGB: 178, 178, 194 | RAL Design: 290 70 10 Cream Violet (Фіолетовий Крем)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 2716 2716 | |
| hsv(180,8,71) HEX: #a7b5b5 RGB: 167, 181, 181 | RAL Design: 200 70 05 Prince Grey (Сірий Принц)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63












5 reviews for Декор (40x60) 5.757.280.719 Dec. Acuarela Pack 2Lavanda - Maya з колекції Maya Pamesa