Плитка Slate Venatto Іспанія

Плитка серії Slate Venatto виробництва Venatto (Іспанія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Slate Venatto необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Slate Venatto, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Slate Venatto для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 593,69 грн., у серії представлено 6 плиток.
Керамічна плитка з колекції Slate Venatto виробництва Іспанія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Інтер'єри
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 28.2 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Venatto |
| Серія: | Slate |
| Колекція: | Slate Venatto |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,2 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V4 |
| Пакувальна норма: | 1,2м.кв. (5 шт) |
| Штук в упаковці: | 5 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R11 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 28.2 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Venatto |
| Серія: | Slate |
| Колекція: | Slate Venatto |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,2 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V4 |
| Пакувальна норма: | 1,2м.кв. (5 шт) |
| Штук в упаковці: | 5 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 15.6 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Venatto |
| Серія: | Slate |
| Колекція: | Slate Venatto |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V4 |
| Пакувальна норма: | 21 шт |
| Штук в упаковці: | 21 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плінтус |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 13.4 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Venatto |
| Серія: | Slate |
| Колекція: | Slate Venatto |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V4 |
| Пакувальна норма: | 12 шт |
| Штук в упаковці: | 12 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плінтус |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 48.2 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Venatto |
| Серія: | Slate |
| Колекція: | Slate Venatto |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V4 |
| Пакувальна норма: | 10 шт |
| Штук в упаковці: | 10 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Спецелемент сходинки |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 48.2 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Venatto |
| Серія: | Slate |
| Колекція: | Slate Venatto |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 18 мм |
| Варіабельність: | V4 |
| Пакувальна норма: | 3 шт |
| Штук в упаковці: | 3 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Сходинка |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















