

Керамічна плитка Декор (10x30) D/KUB.LI Decoro Kubo Limone - Soleil з колекції Soleil Tonalite виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (10x30) D/KUB.LI Decoro Kubo Limone - Soleil найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1032 Жовтий ракітник Pantone 110. |
Декор (10x30) D/KUB.LI Decoro Kubo Limone - Soleil з колекції Soleil Tonalite може бути прочитано англійською мовою як "Декор (10x30) Д/к'ю.лі Декоро К'юбо Ліман Соліл з колекції Соліл Тоноліт", на неправильно прочитаном як "Декор (10x30) Д/куб.лі Декоро Кубо Лімоне Солеіл з колекції Солеіл Тоналіте". Виробник цієї плитки Tonalite може бути помилково написаний як Tonalite, Tonalit, Тоноліт, Тоналіте і навіть як Ещтфдшеу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 10 × 30 см |
| Вага | 0.27 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Tonalite |
| Серія | Soleil Tonalite |
| Найменування 2 | D/KUB.LI DecoroKuboLimone |
| Колекція | Soleil |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 8.5 m |
| Пакувальна норма | 1 шт. |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | D/KUB.LI |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(43,93,88) HEX: #e0a510 RGB: 224, 165, 16 | RAL Design: 075 70 70 Pumpkin Yellow (Жовтий Гарбуз)RAL Classic: 1032 Жовтий ракітникPantone: 110 110 | |
| hsv(45,80,88) HEX: #e0b42d RGB: 224, 180, 45 | RAL Design: 085 70 60 Pitmaston Pear Yellow (Жовта Груша Пітмастон)RAL Classic: 1012 Лимонно-жовтийPantone: 1225 1225 | |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(48,67,88) HEX: #e0c24a RGB: 224, 194, 74 | RAL Design: 095 80 60 Greenish Yellow (Зеленувато-Жовтий)RAL Classic: 1017 Шафраново-жовтийPantone: 458 458 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Декор (10x30) D/KUB.LI Decoro Kubo Limone - Soleil з колекції Soleil Tonalite