Плитка Shades Armonie Італія
Плитка серії Shades Armonie виробництва Armonie (Італія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Shades Armonie необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Shades Armonie, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Shades Armonie для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 995 грн., у серії представлено 7 плиток.
Керамічна плитка з колекції Shades Armonie виробництва Італія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 14.44 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Armonie |
| Серія: | Shades |
| Колекція: | Shades Armonie |
| У палеті м.кв.: | 67.32 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.02 |
| Товщина: | 7.5 мм |
| Пакувальна норма: | 1.02м.кв.(34шт) |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Глянцева |
| Артикул виробника: | 44000001 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 14.44 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Armonie |
| Серія: | Shades |
| Колекція: | Shades Armonie |
| У палеті м.кв.: | 67.32 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.02 |
| Товщина: | 7.5 мм |
| Пакувальна норма: | 1.02м.кв.(34шт) |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Глянцева |
| Артикул виробника: | 44000002 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 14.44 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Armonie |
| Серія: | Shades |
| Колекція: | Shades Armonie |
| У палеті м.кв.: | 67.32 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.02 |
| Товщина: | 7.5 мм |
| Пакувальна норма: | 1.02м.кв.(34шт) |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Глянцева |
| Артикул виробника: | 44000003 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 14.44 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Armonie |
| Серія: | Shades |
| Колекція: | Shades Armonie |
| У палеті м.кв.: | 67.32 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.02 |
| Товщина: | 7.5 мм |
| Пакувальна норма: | 1.02м.кв.(34шт) |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Глянцева |
| Артикул виробника: | 44000004 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 14.44 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Armonie |
| Серія: | Shades |
| Колекція: | Shades Armonie |
| У палеті м.кв.: | 67.32 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.02 |
| Товщина: | 7.5 мм |
| Пакувальна норма: | 1.02м.кв.(34шт) |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Глянцева |
| Артикул виробника: | 44000005 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 14.44 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Armonie |
| Серія: | Shades |
| Колекція: | Shades Armonie |
| У палеті м.кв.: | 67.32 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.02 |
| Товщина: | 7.5 мм |
| Пакувальна норма: | 1.02м.кв.(34шт) |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Глянцева |
| Артикул виробника: | 44000006 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 2.75 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Armonie |
| Серія: | Shades |
| Колекція: | Shades Armonie |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 6 |
| Товщина: | 7.5 мм |
| Пакувальна норма: | 6шт |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Глянцева |
| Артикул виробника: | 44000007 |
| Ректифікація краю: | Ні |


(097)969-99-79
(050)828-97-63










