

Керамічна плитка Мозаїка Palladiana Crock Ivory - 40x40 4101232 Nok з колекції Nok 41ZERO42 виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Palladiana Crock Ivory - 40x40 4101232 Nok найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 40см і довжина плитки дорівнює 40см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 7443. |
Мозаїка Palladiana Crock Ivory - 40x40 4101232 Nok з колекції Nok 41ZERO42 може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Пеледіанєй Крок Айворі 40x40 4101232 Нок з колекції Нок 41ZERO42", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Палладіана Сроск Іворі 40x40 4101232 Нок з колекції Нок 41ZERO42". Виробник цієї плитки 41ZERO42 може бути помилково написаний як 41ZERO42, 41заро42, 41зеро42 і навіть як 41ЯУКЩ42, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розміри шматочка | various |
| Розмір | 40 × 40 см |
| Вага | 6.4 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | 41ZERO42 |
| Серія | Nok 41ZERO42 |
| Колекція | Nok |
| Ефект | Теракота |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 4 |
| Товщина | 9 мм |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| PEI | V |
| Артикул виробника | 4101232 |
| Вид | мозаїка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Нерівний край | Так |
| hsv(30,13,94) HEX: #f0e0d1 RGB: 240, 224, 209 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7443 7443 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63















3 reviews for Мозаїка Palladiana Crock Ivory - 40x40 4101232 Nok з колекції Nok 41ZERO42