

Керамічна плитка Мозаїка Palladiana Crock Ebony - 40x40 4101229 Nok з колекції Nok 41ZERO42 виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Palladiana Crock Ebony - 40x40 4101229 Nok найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 40см і довжина плитки дорівнює 40см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8019 Сіро-коричневий Pantone 8100. |
Мозаїка Palladiana Crock Ebony - 40x40 4101229 Nok з колекції Nok 41ZERO42 може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Пеледіанєй Крок Ібані 40x40 4101229 Нок з колекції Нок 41ZERO42", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Палладіана Сроск Ебоні 40x40 4101229 Нок з колекції Нок 41ZERO42". Виробник цієї плитки 41ZERO42 може бути помилково написаний як 41ZERO42, 41заро42, 41зеро42 і навіть як 41ЯУКЩ42, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розміри шматочка | various |
| Розмір | 40 × 40 см |
| Вага | 6.4 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | 41ZERO42 |
| Серія | Nok 41ZERO42 |
| Колекція | Nok |
| Ефект | Теракота |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 4 |
| Товщина | 9 мм |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | 4101229 |
| Вид | мозаїка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Нерівний край | Так |
| hsv(0,17,35) HEX: #594a4a RGB: 89, 74, 74 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,20,29) HEX: #4a3b3b RGB: 74, 59, 59 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 5 Black 5 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63















3 reviews for Мозаїка Palladiana Crock Ebony - 40x40 4101229 Nok з колекції Nok 41ZERO42