

Керамічна плитка Плитка Solange Decor Grey Rec Mate - 59.5x119.2 227819 Solange з колекції Solange Colorker виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Solange Decor Grey Rec Mate - 59.5x119.2 227819 Solange найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 59.5см і довжина плитки дорівнює 119.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Плитка Solange Decor Grey Rec Mate - 59.5x119.2 227819 Solange з колекції Solange Colorker може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Солендж Декор Грей Рек Мейт 59.5x119.2 227819 Солендж з колекції Солендж Колоркар", на неправильно прочитаном як "Плитка Соланге Десор Греі Рес Мате 59.5x119.2 227819 Соланге з колекції Соланге Солоркер". Виробник цієї плитки Colorker може бути помилково написаний як Colorker, Колоркар, Солоркер і навіть як Сщдщклук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 59.5 × 119.2 см |
| Вага | 31.7 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Colorker |
| Серія | Solange Colorker |
| Колекція | Solange |
| Ефект | камінь |
| У палеті м.кв. | 45.44 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.42 |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | 227819 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка Solange Decor Grey Rec Mate - 59.5x119.2 227819 Solange з колекції Solange Colorker