

Керамічна плитка Плитка Ragnar Tapies White Rec Mate - 59.5x119.2 227799 Ragnar з колекції Ragnar Colorker виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Ragnar Tapies White Rec Mate - 59.5x119.2 227799 Ragnar найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 59.5см і довжина плитки дорівнює 119.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Плитка Ragnar Tapies White Rec Mate - 59.5x119.2 227799 Ragnar з колекції Ragnar Colorker може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Регнар Тепіс Віт Рек Мейт 59.5x119.2 227799 Регнар з колекції Регнар Колоркар", на неправильно прочитаном як "Плитка Рагнар Тапіес Вхіте Рес Мате 59.5x119.2 227799 Рагнар з колекції Рагнар Солоркер". Виробник цієї плитки Colorker може бути помилково написаний як Colorker, Колоркар, Солоркер і навіть як Сщдщклук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 59.5 × 119.2 см |
| Вага | 26 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Colorker |
| Серія | Ragnar Colorker |
| Колекція | Ragnar |
| Ефект | Деревина |
| У палеті м.кв. | 51.12 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.42 |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | 227799 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Тема | Geometry |
| Колір | сірий бежевий коричнево-сірий |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(40,23,76) HEX: #c2b395 RGB: 194, 179, 149 | RAL Design: 085 70 20 Feldspar Grey (Сірий Польовий Шпат)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(40,25,71) HEX: #b5a688 RGB: 181, 166, 136 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка Ragnar Tapies White Rec Mate - 59.5x119.2 227799 Ragnar з колекції Ragnar Colorker