

Керамічна плитка Плитка Pastel Nat Ret - 40x100 138929 Chromatica з колекції Chromatica Naxos виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Pastel Nat Ret - 40x100 138929 Chromatica найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 40см і довжина плитки дорівнює 100см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1001 Бежовий Pantone 413. |
Плитка Pastel Nat Ret - 40x100 138929 Chromatica з колекції Chromatica Naxos може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Пестел Нет Рет 40x100 138929 Чрометікєй з колекції Чрометікєй Нексос", на неправильно прочитаном як "Плитка Пастел Нат Рет 40x100 138929 Чроматіса з колекції Чроматіса Наксос". Виробник цієї плитки Naxos може бути помилково написаний як Naxos, Нексос, Наксос і навіть як Тфчщі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 40 × 100 см |
| Вага | 25.98 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Naxos |
| Серія | Chromatica Naxos |
| Колекція | Chromatica |
| Ефект | Печворк |
| У палеті м.кв. | 57.6 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.6 |
| Товщина | 7 мм |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | 138929 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,21,82) HEX: #d1c2a5 RGB: 209, 194, 165 | RAL Design: 085 80 10 Velvet Beige (Бархатисто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 413 413 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(60,14,82) HEX: #d1d1b4 RGB: 209, 209, 180 | RAL Design: 110 85 20 Kohlrabi Green (Зелена Кольрабі)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5585 5585 | |
| hsv(40,23,76) HEX: #c2b395 RGB: 194, 179, 149 | RAL Design: 085 70 20 Feldspar Grey (Сірий Польовий Шпат)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63













3 reviews for Плитка Pastel Nat Ret - 40x100 138929 Chromatica з колекції Chromatica Naxos