

Керамічна плитка Плитка Shade Nat Ret - 40x100 138928 Chromatica з колекції Chromatica Naxos виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Shade Nat Ret - 40x100 138928 Chromatica найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 40см і довжина плитки дорівнює 100см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7044 Сірий шовк Pantone 2707. |
Плитка Shade Nat Ret - 40x100 138928 Chromatica з колекції Chromatica Naxos може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Шєд Нет Рет 40x100 138928 Чрометікєй з колекції Чрометікєй Нексос", на неправильно прочитаном як "Плитка Шаде Нат Рет 40x100 138928 Чроматіса з колекції Чроматіса Наксос". Виробник цієї плитки Naxos може бути помилково написаний як Naxos, Нексос, Наксос і навіть як Тфчщі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 40 × 100 см |
| Вага | 25.98 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Naxos |
| Серія | Chromatica Naxos |
| Колекція | Chromatica |
| Ефект | Печворк |
| У палеті м.кв. | 57.6 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.6 |
| Товщина | 7 мм |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | 138928 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий коричнево-сірий |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(40,23,76) HEX: #c2b395 RGB: 194, 179, 149 | RAL Design: 085 70 20 Feldspar Grey (Сірий Польовий Шпат)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(40,25,71) HEX: #b5a688 RGB: 181, 166, 136 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(80,38,47) HEX: #69784a RGB: 105, 120, 74 | RAL Design: 120 50 30 Quartz Green (Зелений Кварц)RAL Classic: 6013 Тростниково-зеленийPantone: 5615 5615 | |
| hsv(60,15,76) HEX: #c2c2a5 RGB: 194, 194, 165 | RAL Design: 110 80 20 Mint Ice Green (Зелене М'яте Морозиво)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 | |
| hsv(80,33,53) HEX: #78875b RGB: 120, 135, 91 | RAL Design: 120 50 20 Parrot Green (Зелений Папуга)RAL Classic: 6013 Тростниково-зеленийPantone: 5625 5625 | |
| hsv(40,27,65) HEX: #a69779 RGB: 166, 151, 121 | RAL Design: 085 60 20 Pond Green (Зелений Ставок)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 415 415 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63













4 reviews for Плитка Shade Nat Ret - 40x100 138928 Chromatica з колекції Chromatica Naxos