

Керамічна плитка Вставка Tozzetto Mirra Unico 29x45 Unico Petracers з колекції Unico Petracer's виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Вставка Tozzetto Mirra Unico 29x45 Unico Petracers найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29см і довжина плитки дорівнює 45см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Вставка Tozzetto Mirra Unico 29x45 Unico Petracers з колекції Unico Petracer's може бути прочитано англійською мовою як "Вставка Тоззетто Міррєй Юніко 29x45 Юніко Петрейсарс з колекції Юніко Петрейсар'с", на неправильно прочитаном як "Вставка Тоззетто Мірра Уніко 29x45 Уніко Петракерс з колекції Уніко Петракер'с". Виробник цієї плитки Petracers може бути помилково написаний як Petracers, Петрейсарс, Петракерс і навіть як Зуекфсукі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 29 × 45 см |
| Вага | 8.8 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Petracer's |
| Серія | Unico Petracers |
| Колекція | Unico |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.63 м.кв. |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 0.63 м.кв. / 9 шт / 8.8 кг |
| Штук в упаковці | 9 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | PG UF MIRRA |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Вставка |
| Колір | білий коричнево-сірий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(40,25,71) HEX: #b5a688 RGB: 181, 166, 136 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(40,23,76) HEX: #c2b395 RGB: 194, 179, 149 | RAL Design: 085 70 20 Feldspar Grey (Сірий Польовий Шпат)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(40,27,65) HEX: #a69779 RGB: 166, 151, 121 | RAL Design: 085 60 20 Pond Green (Зелений Ставок)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 415 415 | |
| hsv(40,21,82) HEX: #d1c2a5 RGB: 209, 194, 165 | RAL Design: 085 80 10 Velvet Beige (Бархатисто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 413 413 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





3 reviews for Вставка Tozzetto Mirra Unico 29x45 Unico Petracers з колекції Unico Petracer's