Вставка Floral Drop In 3.2x3.2 Artworks Woodbridge Original Style з колекції Artworks Woodbridge Original Style
Original Style
Керамічна плитка Вставка Floral Drop In 3.2x3.2 Artworks Woodbridge Original Style з колекції Artworks Woodbridge Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Вставка Floral Drop In 3.2x3.2 Artworks Woodbridge Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 3.2см і довжина плитки дорівнює 3.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 5295. |
Вставка Floral Drop In 3.2x3.2 Artworks Woodbridge Original Style з колекції Artworks Woodbridge Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Вставка Флорел Дроп Ін 3.2x3.2 Артворкс Вудбріддж Орігінел Стйл з колекції Артворкс Вудбріддж Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Вставка Флорал Дроп Ін 3.2x3.2 Артворкс Вудбрідге Орігінал Стюле з колекції Артворкс Вудбрідге Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 3.2 × 3.2 см |
| Вага | 9.2 кг |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | Artworks Woodbridge Original Style |
| Колекція | Artworks Woodbridge |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.46 м.кв. |
| Товщина | 7 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1 шт / 0.02 кг |
| Штук в упаковці | 12 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | GWD9937 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Вставка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,8,76) HEX: #c2b2b2 RGB: 194, 178, 178 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,7,82) HEX: #d1c2c2 RGB: 209, 194, 194 | RAL Design: 020 80 05 Aurora Grey (Сіра Аврора)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,8,71) HEX: #b5a7a7 RGB: 181, 167, 167 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,7,88) HEX: #e0d1d1 RGB: 224, 209, 209 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(0,9,65) HEX: #a69797 RGB: 166, 151, 151 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Вставка Floral Drop In 3.2x3.2 Artworks Woodbridge Original Style з колекції Artworks Woodbridge Original Style