Вставка Cenefa Antiga Azul 12x25 Decorados Gresan з колекції Decorados Gresan
Gresan

Керамічна плитка Вставка Cenefa Antiga Azul 12x25 Decorados Gresan з колекції Decorados Gresan виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Вставка Cenefa Antiga Azul 12x25 Decorados Gresan найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 12см і довжина плитки дорівнює 25см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5013 Кобальтово-синій Pantone 2766. |
Вставка Cenefa Antiga Azul 12x25 Decorados Gresan з колекції Decorados Gresan може бути прочитано англійською мовою як "Вставка Сенефєй Ентігєй Езул 12x25 Декорейдос Грезен з колекції Декорейдос Грезен", на неправильно прочитаном як "Вставка Кенефа Антіга Азул 12x25 Декорадос Гресан з колекції Декорадос Гресан". Виробник цієї плитки Gresan може бути помилково написаний як Gresan, Грезен, Гресан і навіть як Пкуіфт, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 12 × 25 см |
| Вага | 17.8 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Gresan |
| Серія | Decorados Gresan |
| Колекція | Decorados |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.83 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | невідомо |
| Штук в упаковці | 32 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Клінкер |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | 1058447 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Вставка |
| Колір | сірий |
| hsv(220,60,29) HEX: #1e2c4a RGB: 30, 44, 74 | RAL Design: 280 20 20 Manganese Black (Чорний Марганець)RAL Classic: 5013 Кобальтово-синійPantone: 2766 2766 | |
| hsv(240,14,41) HEX: #5a5a69 RGB: 90, 90, 105 | RAL Design: 290 40 10 Shearwater Black (Чорний Буревісник)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 7456 7456 | |
| hsv(240,8,71) HEX: #a7a7b5 RGB: 167, 167, 181 | RAL Design: 290 70 10 Cream Violet (Фіолетовий Крем)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 535 535 | |
| hsv(240,8,76) HEX: #b2b2c2 RGB: 178, 178, 194 | RAL Design: 290 70 10 Cream Violet (Фіолетовий Крем)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 2716 2716 | |
| hsv(240,9,65) HEX: #9797a6 RGB: 151, 151, 166 | RAL Design: 290 60 10 Lavender Blossom Grey (Сірий Квітка Лаванди)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 535 535 | |
| hsv(220,38,47) HEX: #4a5978 RGB: 74, 89, 120 | RAL Design: 280 40 20 Starry Sky Blue (Синє Зоряне Небо)RAL Classic: 5000 Фіолетово-синійPantone: 534 534 | |
| hsv(220,50,35) HEX: #2d3c59 RGB: 45, 60, 89 | RAL Design: 280 30 20 Garnet Stone Blue (Синій Гранат)RAL Classic: 5003 Сапфірово-синійPantone: 534 534 | |
| hsv(216,71,41) HEX: #1e3c69 RGB: 30, 60, 105 | RAL Design: 280 30 30 Deep Blue (Глибокий Синій)RAL Classic: 5001 Зелено-синійPantone: 647 647 | |
| hsv(220,33,53) HEX: #5b6987 RGB: 91, 105, 135 | RAL Design: 280 40 20 Starry Sky Blue (Синє Зоряне Небо)RAL Classic: 5014 Голубино-синійPantone: 646 646 | |
| hsv(240,20,29) HEX: #3b3b4a RGB: 59, 59, 74 | RAL Design: 290 30 10 Flintstone Blue (Синій Кремінь)RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone: 533 533 | |
| hsv(216,63,47) HEX: #2c4b78 RGB: 44, 75, 120 | RAL Design: 280 30 30 Deep Blue (Глибокий Синій)RAL Classic: 5009 Блакитно-синійPantone: 653 653 | |
| hsv(240,10,59) HEX: #878796 RGB: 135, 135, 150 | RAL Design: 290 60 10 Lavender Blossom Grey (Сірий Квітка Лаванди)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 535 535 | |
| hsv(240,11,53) HEX: #787887 RGB: 120, 120, 135 | RAL Design: 290 50 10 Ash Mauve (Ліловий Попіл)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 535 535 | |
| hsv(220,30,59) HEX: #697896 RGB: 105, 120, 150 | RAL Design: 280 50 20 Lavender Mauve (Лілова Лаванда)RAL Classic: 5014 Голубино-синійPantone: 646 646 | |
| hsv(220,43,41) HEX: #3c4b69 RGB: 60, 75, 105 | RAL Design: 280 30 20 Garnet Stone Blue (Синій Гранат)RAL Classic: 5000 Фіолетово-синійPantone: 534 534 | |
| hsv(240,17,35) HEX: #4a4a59 RGB: 74, 74, 89 | RAL Design: 290 40 10 Shearwater Black (Чорний Буревісник)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 5265 5265 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63










3 reviews for Вставка Cenefa Antiga Azul 12x25 Decorados Gresan з колекції Decorados Gresan