

Керамічна плитка Куточок 2x20 Ang. E. Par. Zoccolo Almond - Impressions - ZAIM200 з колекції Impressions Grazia виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Куточок 2x20 Ang. E. Par. Zoccolo Almond - Impressions - ZAIM200 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 2см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9010 Білий Pantone 2707. |
Куточок 2x20 Ang. E. Par. Zoccolo Almond - Impressions - ZAIM200 з колекції Impressions Grazia може бути прочитано англійською мовою як "Куточок 2x20 Енг. І. Пар. Зокколо Олманд Імпресшіанс ZAIM200 з колекції Імпресшіанс Грезія", на неправильно прочитаном як "Куточок 2x20 Анг. Е. Пар. Зосколо Алмонд Імпрессіонс ZAIM200 з колекції Імпрессіонс Гразіа". Виробник цієї плитки Grazia може бути помилково написаний як Grazia, Grazi, Грезія, Гразіа і навіть як Пкфяшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 2 × 20 см |
| Вага | 1.95 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Grazia |
| Серія | Impressions |
| Колекція | Impressions Grazia |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 30 шт |
| Штук в упаковці | 30 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | ZAIM200 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Куток |
| Колір | бежевий |
| hsv(60,6,100) HEX: #fffff0 RGB: 255, 255, 240 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9010 БілийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,6,100) HEX: #fff0f0 RGB: 255, 240, 240 | RAL Design: 360 93 05 Arrowhead White (Білий Стрілолист)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(60,14,82) HEX: #d1d1b4 RGB: 209, 209, 180 | RAL Design: 110 85 20 Kohlrabi Green (Зелена Кольрабі)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5585 5585 | |
| hsv(30,13,94) HEX: #f0e0d1 RGB: 240, 224, 209 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7443 7443 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Куточок 2x20 Ang. E. Par. Zoccolo Almond - Impressions - ZAIM200 з колекції Impressions Grazia