

Керамічна плитка Кутовий елемент 1,5x30 On Grey Edge/Stick Gloss-Switch-A035838 з колекції Switch Carmen виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Кутовий елемент 1,5x30 On Grey Edge/Stick Gloss-Switch-A035838 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 1.5см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5507. |
Кутовий елемент 1,5x30 On Grey Edge/Stick Gloss-Switch-A035838 з колекції Switch Carmen може бути прочитано англійською мовою як "Кутовий елемент 1,5x30 Он Грей Іддж/стік Глос Суітч A035838 з колекції Суітч Кармен", на неправильно прочитаном як "Кутовий елемент 1,5x30 Он Греі Едге/стіск Глосс Світч A035838 з колекції Світч Кармен". Виробник цієї плитки Carmen може бути помилково написаний як Carmen, Кармен, Кармен і навіть як Сфкьут, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 1.5 × 30 см |
| Вага | 9.77 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Carmen |
| Серія | Switch |
| Колекція | Switch Carmen |
| У палеті м.кв. | 54,38 |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 80 шт |
| Штук в упаковці | 80 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | A035838 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Кутовий елемент |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 | |
| hsv(0,0,65) HEX: #a6a6a6 RGB: 166, 166, 166 | RAL Design: 000 65 00 Mortar Grey (Сірий Цемент)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,47) HEX: #787878 RGB: 120, 120, 120 | RAL Design: 000 50 00 Steel Grey (Сталевий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,53) HEX: #878787 RGB: 135, 135, 135 | RAL Design: 000 55 00 Medium Grey (Середньо-Сірий)RAL Classic: 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63














5 reviews for Кутовий елемент 1,5x30 On Grey Edge/Stick Gloss-Switch-A035838 з колекції Switch Carmen