Сходинка Флоринтинер Aguamarina 32.5x33 Columbia Gres De Aragon з колекції Columbia Gres De Aragon
Gres De Aragon

Керамічна плитка Сходинка Флоринтинер Aguamarina 32.5x33 Columbia Gres De Aragon з колекції Columbia Gres De Aragon виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Сходинка Флоринтинер Aguamarina 32.5x33 Columbia Gres De Aragon найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 32.5см і довжина плитки дорівнює 33см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Сходинка Флоринтинер Aguamarina 32.5x33 Columbia Gres De Aragon з колекції Columbia Gres De Aragon може бути прочитано англійською мовою як "Сходинка Флоринтинер Егаеймарінєй 32.5x33 Коламбія Грс Д Арейгон з колекції Коламбія Грс Д Арейгон", на неправильно прочитаном як "Сходинка Флоринтинер Агуамаріна 32.5x33 Колумбіа Грес Де Арагон з колекції Колумбіа Грес Де Арагон". Виробник цієї плитки Gres De Aragon може бути помилково написаний як Gresdearagon, Грс Д Арейгон, Грес Де Арагон і навіть як Пкуі Ву Фкфпщт, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 32.5 × 33 см |
| Вага | 6.63 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Gres De Aragon |
| Серія | Columbia Gres De Aragon |
| Колекція | Columbia |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.5 м.кв. |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 6 шт / 11.6 кг |
| Штук в упаковці | 22 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Клінкер |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Сходинка |
| Колір | білий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 | |
| hsv(60,20,59) HEX: #969678 RGB: 150, 150, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7034 Жовто-сірийPantone: 5635 5635 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Сходинка Флоринтинер Aguamarina 32.5x33 Columbia Gres De Aragon з колекції Columbia Gres De Aragon