Сходинка-Флоринтинер Acero 32.5x33 Mytho Gres De Aragon з колекції Mytho Gres De Aragon
Gres De Aragon

Керамічна плитка Сходинка-Флоринтинер Acero 32.5x33 Mytho Gres De Aragon з колекції Mytho Gres De Aragon виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Сходинка-Флоринтинер Acero 32.5x33 Mytho Gres De Aragon найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 32.5см і довжина плитки дорівнює 33см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Сходинка-Флоринтинер Acero 32.5x33 Mytho Gres De Aragon з колекції Mytho Gres De Aragon може бути прочитано англійською мовою як "Сходинка Флоринтинер Есаро 32.5x33 Мйзо Грс Д Арейгон з колекції Мйзо Грс Д Арейгон", на неправильно прочитаном як "Сходинка Флоринтинер Акеро 32.5x33 Мютхо Грес Де Арагон з колекції Мютхо Грес Де Арагон". Виробник цієї плитки Gres De Aragon може бути помилково написаний як Gresdearagon, Грс Д Арейгон, Грес Де Арагон і навіть як Пкуі Ву Фкфпщт, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 32.5 × 33 см |
| Вага | 18.93 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Gres De Aragon |
| Серія | Mytho Gres De Aragon |
| Колекція | Mytho |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1 м.кв. |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 6 шт / 11.6 кг |
| Штук в упаковці | 25 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Клінкер |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 902587 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Сходинка |
| Колір | сірий білий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(240,9,65) HEX: #9797a6 RGB: 151, 151, 166 | RAL Design: 290 60 10 Lavender Blossom Grey (Сірий Квітка Лаванди)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 535 535 | |
| hsv(240,10,59) HEX: #878796 RGB: 135, 135, 150 | RAL Design: 290 60 10 Lavender Blossom Grey (Сірий Квітка Лаванди)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63









4 reviews for Сходинка-Флоринтинер Acero 32.5x33 Mytho Gres De Aragon з колекції Mytho Gres De Aragon