Сходинка Peldano Curvo Blat Std 30x33 Monte Natucer з колекції Monte Natucer
Natucer

Керамічна плитка Сходинка Peldano Curvo Blat Std 30x33 Monte Natucer з колекції Monte Natucer виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Сходинка Peldano Curvo Blat Std 30x33 Monte Natucer найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 33см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Сходинка Peldano Curvo Blat Std 30x33 Monte Natucer з колекції Monte Natucer може бути прочитано англійською мовою як "Сходинка Пелдейно Кєрво Блет Стд 30x33 Мант Нейтасар з колекції Мант Нейтасар", на неправильно прочитаном як "Сходинка Пелдано Курво Блат Стд 30x33 Монте Натукер з колекції Монте Натукер". Виробник цієї плитки Natucer може бути помилково написаний як Natucer, Нейтасар, Натукер і навіть як Тфегсук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 33 см |
| Вага | 23.52 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Natucer |
| Серія | Monte Natucer |
| Колекція | Monte |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.44 м.кв. |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 6 шт / 10.7 кг |
| Штук в упаковці | 12 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Клінкер |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | 8435371842478 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Сходинка |
| Колір | білий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Сходинка Peldano Curvo Blat Std 30x33 Monte Natucer з колекції Monte Natucer