Сходинка Cartabon Pino Izqd 33x33 Taiga Exagres з колекції Taiga Exagres
Exagres

Керамічна плитка Сходинка Cartabon Pino Izqd 33x33 Taiga Exagres з колекції Taiga Exagres виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Сходинка Cartabon Pino Izqd 33x33 Taiga Exagres найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 33см і довжина плитки дорівнює 33см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Сходинка Cartabon Pino Izqd 33x33 Taiga Exagres з колекції Taiga Exagres може бути прочитано англійською мовою як "Сходинка Картейбон Піно Ізкд 33x33 Тейгєй Іксегрс з колекції Тейгєй Іксегрс", на неправильно прочитаном як "Сходинка Картабон Піно Ізкьд 33x33 Таіга Ексагрес з колекції Таіга Ексагрес". Виробник цієї плитки Exagres може бути помилково написаний як Exagres, Іксегрс, Ексагрес і навіть як Учфпкуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 33 × 33 см |
| Вага | 33.41 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Exagres |
| Серія | Taiga Exagres |
| Колекція | Taiga |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.44 м.кв. |
| Товщина | 14 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1 шт / 4 кг |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Клінкер |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | 747140 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Сходинка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(26,50,82) HEX: #d19669 RGB: 209, 150, 105 | RAL Design: 060 70 40 Candle Yellow (Жовта Свічка)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 7515 7515 | |
| hsv(30,43,82) HEX: #d1a477 RGB: 209, 164, 119 | RAL Design: 070 70 30 Golden Beige (Золотисто-Бежовий)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 480 480 | |
| hsv(26,54,76) HEX: #c28659 RGB: 194, 134, 89 | RAL Design: 060 60 40 Maple Syrup Brown (Коричневий Кленовий Сироп)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 4655 4655 | |
| hsv(30,40,88) HEX: #e0b487 RGB: 224, 180, 135 | RAL Design: 070 80 30 Golden Oat Coloured (Кольори Трищетинника)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 480 480 | |
| hsv(30,27,88) HEX: #e0c2a4 RGB: 224, 194, 164 | RAL Design: 070 80 20 Buttercup Yellow (Жовтий Лютик)RAL Classic: 1014 Слонова кісткаPantone: 434 434 | |
| hsv(30,25,94) HEX: #f0d2b4 RGB: 240, 210, 180 | RAL Design: 070 85 20 Sandalwood Beige (Бежовий Сандал)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5245 5245 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Сходинка Cartabon Pino Izqd 33x33 Taiga Exagres з колекції Taiga Exagres