Сходинка Cartabon Marte Izqd 33x33 Silex Exagres з колекції Silex Exagres
Exagres

Керамічна плитка Сходинка Cartabon Marte Izqd 33x33 Silex Exagres з колекції Silex Exagres виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Сходинка Cartabon Marte Izqd 33x33 Silex Exagres найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 33см і довжина плитки дорівнює 33см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8029 Перламутровий мідний Pantone 4695. |
Сходинка Cartabon Marte Izqd 33x33 Silex Exagres з колекції Silex Exagres може бути прочитано англійською мовою як "Сходинка Картейбон Март Ізкд 33x33 Сілекс Іксегрс з колекції Сілекс Іксегрс", на неправильно прочитаном як "Сходинка Картабон Марте Ізкьд 33x33 Сілекс Ексагрес з колекції Сілекс Ексагрес". Виробник цієї плитки Exagres може бути помилково написаний як Exagres, Іксегрс, Ексагрес і навіть як Учфпкуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 33 × 33 см |
| Вага | 24.19 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Exagres |
| Серія | Silex Exagres |
| Колекція | Silex |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.08 м.кв. |
| Товщина | 14 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1 шт / 4 кг |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Клінкер |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | 757018 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Сходинка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(15,67,35) HEX: #592c1d RGB: 89, 44, 29 | RAL Design: 050 30 30 Tobacco Brown (Коричневий Тютюн)RAL Classic: 8029 Перламутровий міднийPantone: 4695 4695 | |
| hsv(15,80,29) HEX: #4a1e0f RGB: 74, 30, 15 | RAL Design: 040 20 19 Wild Brown (Дикий Коричневий)RAL Classic: 8016 Махагон коричневийPantone: 4625 4625 | |
| hsv(0,0,0) HEX: #000000 RGB: 0, 0, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,50,12) HEX: #1f0f0f RGB: 31, 15, 15 | RAL Design: 020 20 10 Night Red (Нічна Заграва)RAL Classic: 3007 Чорно-червонийPantone: 504 504 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Сходинка Cartabon Marte Izqd 33x33 Silex Exagres з колекції Silex Exagres