Сходинка 40x120 XDK4GL4 D.Light Grey Grad.Torato Lineare Castelvetro Deck Concept Outfit 2.0 з колекції Deck Concept Outfit 2.0 Castelvetro



Керамічна плитка Сходинка 40x120 XDK4GL4 D.Light Grey Grad.Torato Lineare Castelvetro Deck Concept Outfit 2.0 з колекції Deck Concept Outfit 2.0 Castelvetro виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Сходинка 40x120 XDK4GL4 D.Light Grey Grad.Torato Lineare Castelvetro Deck Concept Outfit 2.0 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 40см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Сходинка 40x120 XDK4GL4 D.LightGreyGrad.ToratoLineare Castelvetro Deck Concept Outfit 2.0 з колекції Deck Concept Outfit 2.0 Castelvetro може бути прочитано англійською мовою як "Сходинка 40x120 XDK4GL4 Д.лайгт Грей Гред.торейто Лінеар Кестелветро Дек Кансепт Оатфіт 2.0 з колекції Дек Кансепт Оатфіт 2.0 Кестелветро", на неправильно прочитаном як "Сходинка 40x120 XDK4GL4 Д.лігхт Греі Град.торато Лінеаре Кастелветро Деск Концепт Оутфіт 2.0 з колекції Деск Концепт Оутфіт 2.0 Кастелветро". Виробник цієї плитки Castelvetro може бути помилково написаний як Castelvetro, Castelvetr, Кестелветро, Кастелветро і навіть як Сфіеудмуекщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 40 × 120 см |
| Вага | 21.8 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Castelvetro |
| Серія | Deck Concept Outfit 2.0 |
| Колекція | Deck Concept Outfit 2.0 Castelvetro |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 20 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1шт |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Артикул виробника | XDK4GL4 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Сходинка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R11 |
| Колір | білий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(113,73,65) HEX: #3ba62d RGB: 59, 166, 45 | RAL Design: 140 60 70 Balloon Green (Зелений Балон)RAL Classic: 6018 Жовто-зеленийPantone: 362 362 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Сходинка 40x120 XDK4GL4 D.Light Grey Grad.Torato Lineare Castelvetro Deck Concept Outfit 2.0 з колекції Deck Concept Outfit 2.0 Castelvetro