
Керамічна плитка Сходинка 34x61 My Stile Gradino Cr My Camel - My S'tile з колекції My S'tile Tuscania виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Сходинка 34x61 My Stile Gradino Cr My Camel - My S'tile найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 34см і довжина плитки дорівнює 61см. |
Сходинка 34x61 My Stile Gradino Cr My Camel - My S'tile з колекції My S'tile Tuscania може бути прочитано англійською мовою як "Сходинка 34x61 Май Стіл Гредіно Кр Май Кеймел Май С'тіл з колекції Май С'тіл Т'юскенія", на неправильно прочитаном як "Сходинка 34x61 Мі Стіле Градіно Ср Мі Камел Мі С'тіле з колекції Мі С'тіле Тусканіа". Виробник цієї плитки Tuscania може бути помилково написаний як Tuscania, Tuscani, Т'юскенія, Тусканіа і навіть як Егісфтшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 34 × 61 см |
| Вага | 4.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Tuscania |
| Серія | My S?tile |
| Колекція | My S?tile Tuscania |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1 шт |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Сходинка |
| Протиковзка обробка | R10 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Сходинка 34x61 My Stile Gradino Cr My Camel - My S'tile з колекції My S'tile Tuscania