Сходинка 32x120 Blue Savoy Grad Plus Graphitex4,5 - Blue Savoy - PF60007801 з колекції Blue Savoy Flaviker


Керамічна плитка Сходинка 32x120 Blue Savoy Grad Plus Graphitex4,5 - Blue Savoy - PF60007801 з колекції Blue Savoy Flaviker виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Сходинка 32x120 Blue Savoy Grad Plus Graphitex4,5 - Blue Savoy - PF60007801 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 32см і довжина плитки дорівнює 120см. |
Сходинка 32x120 Blue Savoy Grad Plus Graphitex4,5 - Blue Savoy - PF60007801 з колекції Blue Savoy Flaviker може бути прочитано англійською мовою як "Сходинка 32x120 Бле Севой Гред Плас Graphitex4,5 Бле Севой PF60007801 з колекції Бле Севой Флевікар", на неправильно прочитаном як "Сходинка 32x120 Блуе Савоі Град Плус Graphitex4,5 Блуе Савоі PF60007801 з колекції Блуе Савоі Флавікер". Виробник цієї плитки Flaviker може бути помилково написаний як Flaviker, Флевікар, Флавікер і навіть як Адфмшлук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 32 × 120 см |
| Вага | 9 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Flaviker |
| Серія | Blue Savoy |
| Колекція | Blue Savoy Flaviker |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 20 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1 шт |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| Артикул виробника | PF60007801 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Сходинка |
| Протиковзка обробка | R11 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63















4 reviews for Сходинка 32x120 Blue Savoy Grad Plus Graphitex4,5 - Blue Savoy - PF60007801 з колекції Blue Savoy Flaviker