Спецелемент сходинки 16x160 Arttek Cherry Wood Stair Riser-Cherry Wood з колекції Cherry Wood Venatto



Керамічна плитка Спецелемент сходинки 16x160 Arttek Cherry Wood Stair Riser-Cherry Wood з колекції Cherry Wood Venatto виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Спецелемент сходинки 16x160 Arttek Cherry Wood Stair Riser-Cherry Wood найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 16см і довжина плитки дорівнює 160см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1034 Пастельно-жовтий Pantone 721. |
Спецелемент сходинки 16x160 Arttek Cherry Wood Stair Riser-Cherry Wood з колекції Cherry Wood Venatto може бути прочитано англійською мовою як "Спецелемент сходинки 16x160 Арттек Чаррі Вуд Стейр Різар Чаррі Вуд з колекції Чаррі Вуд Венетто", на неправильно прочитаном як "Спецелемент сходинки 16x160 Арттек Черрі Вуд Стаір Рісер Черрі Вуд з колекції Черрі Вуд Венатто". Виробник цієї плитки Venatto може бути помилково написаний як Venatto, Venatt, Венетто, Венатто і навіть як Мутфеещ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 16 × 160 см |
| Вага | 64.2 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Venatto |
| Серія | Cherry Wood |
| Колекція | Cherry Wood Venatto |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 10 шт |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Спецелемент сходинки |
| Протиковзка обробка | R11 |
| hsv(27,56,94) HEX: #f0a669 RGB: 240, 166, 105 | RAL Design: 060 70 50 Topaz Yellow (Жовтий Топаз)RAL Classic: 1034 Пастельно-жовтийPantone: 721 721 | |
| hsv(24,63,94) HEX: #f09559 RGB: 240, 149, 89 | RAL Design: 060 70 50 Topaz Yellow (Жовтий Топаз)RAL Classic: 1034 Пастельно-жовтийPantone: 472 472 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63






3 reviews for Спецелемент сходинки 16x160 Arttek Cherry Wood Stair Riser-Cherry Wood з колекції Cherry Wood Venatto