

Керамічна плитка Плитка MANHATTAN 4 D BONE SP R - 100x275 34685 Manhattan з колекції Manhattan Peronda виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка MANHATTAN 4 D BONE SP R - 100x275 34685 Manhattan найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 100см і довжина плитки дорівнює 275см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Плитка MANHATTAN 4 D BONE SP R - 100x275 34685 Manhattan з колекції Manhattan Peronda може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Менхеттен 4 Д Бан Сп Р 100x275 34685 Менхеттен з колекції Менхеттен Паранєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Манхаттан 4 Д Боне Сп Р 100x275 34685 Манхаттан з колекції Манхаттан Перонда". Виробник цієї плитки Peronda може бути помилково написаний як Peronda, Perond, Паранєй, Перонда і навіть як Зукщтвф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 100 × 275 см |
| Вага | 38.5 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Peronda |
| Серія | Manhattan Peronda |
| Колекція | Manhattan |
| Ефект | камінь |
| У палеті м.кв. | 55 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2.75 |
| Товщина | 6 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | 34685 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | бежевий |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63






















4 reviews for Плитка MANHATTAN 4 D BONE SP R - 100x275 34685 Manhattan з колекції Manhattan Peronda