

Керамічна плитка Плитка GRANIER ASH AS C R - 24x151 34641 Granier з колекції Granier Peronda виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка GRANIER ASH AS C R - 24x151 34641 Granier найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 24см і довжина плитки дорівнює 151см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 5295. |
Плитка GRANIER ASH AS C R - 24x151 34641 Granier з колекції Granier Peronda може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Гренір Еш Ес К Р 24x151 34641 Гренір з колекції Гренір Паранєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Граніер Аш Ас С Р 24x151 34641 Граніер з колекції Граніер Перонда". Виробник цієї плитки Peronda може бути помилково написаний як Peronda, Perond, Паранєй, Перонда і навіть як Зукщтвф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 24 × 151 см |
| Вага | 24.265 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Peronda |
| Серія | Granier Peronda |
| Колекція | Granier |
| Ефект | Деревина |
| У палеті м.кв. | 52.32 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.09 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | 34641 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R11 |
| Колір | сірий |
| hsv(0,7,82) HEX: #d1c2c2 RGB: 209, 194, 194 | RAL Design: 020 80 05 Aurora Grey (Сіра Аврора)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





















































3 reviews for Плитка GRANIER ASH AS C R - 24x151 34641 Granier з колекції Granier Peronda