

Керамічна плитка Плитка White Calacatta Pulido 59.55x59.55 Vivid Aparici з колекції Vivid Aparici виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка White Calacatta Pulido 59.55x59.55 Vivid Aparici найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 59.55см і довжина плитки дорівнює 59.55см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Плитка White Calacatta Pulido 59.55x59.55 Vivid Aparici з колекції Vivid Aparici може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Віт Колекеттєй П'юлідо 59.55x59.55 Вівід Епарісі з колекції Вівід Епарісі", на неправильно прочитаном як "Плитка Вхіте Калакатта Пулідо 59.55x59.55 Вівід Апарікі з колекції Вівід Апарікі". Виробник цієї плитки Aparici може бути помилково написаний як Aparici, Aparic, Епарісі, Апарікі і навіть як Фзфкшсш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 59.55 × 59.55 см |
| Вага | 30.898 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Aparici |
| Серія | Vivid Aparici |
| Колекція | Vivid |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.773 м.кв. |
| Товщина | 7.4 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.773 м.кв. / 5 шт / 30.898 кг |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | білий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка White Calacatta Pulido 59.55x59.55 Vivid Aparici з колекції Vivid Aparici