Плитка White 7x14 Cottage Wow з колекції Cottage Wow
Wow

Керамічна плитка Плитка White 7x14 Cottage Wow з колекції Cottage Wow виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка White 7x14 Cottage Wow найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7см і довжина плитки дорівнює 14см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Плитка White 7x14 Cottage Wow з колекції Cottage Wow може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Віт 7x14 Коттейдж Оуу з колекції Коттейдж Оуу", на неправильно прочитаном як "Плитка Вхіте 7x14 Коттаге Вов з колекції Коттаге Вов". Виробник цієї плитки Wow може бути помилково написаний як Wow, Оуу, Вов і навіть як Цщц, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 7 × 14 см |
| Вага | 9.44 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Wow |
| Серія | Cottage Wow |
| Колекція | Cottage |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.49 м.кв. |
| Товщина | 8.5 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.49 м.кв. / 50 шт / 9.44 кг |
| Штук в упаковці | 50 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 114713 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,6,94) HEX: #f0e1e1 RGB: 240, 225, 225 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63








4 reviews for Плитка White 7x14 Cottage Wow з колекції Cottage Wow