

Керамічна плитка Плитка Taupe 30x90 Atelier Azteca з колекції Atelier Azteca виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Taupe 30x90 Atelier Azteca найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 90см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5635. |
Плитка Taupe 30x90 Atelier Azteca з колекції Atelier Azteca може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Топ 30x90 Етелір Езтекєй з колекції Етелір Езтекєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Таупе 30x90 Ателіер Азтека з колекції Ателіер Азтека". Виробник цієї плитки Azteca може бути помилково написаний як Azteca, Aztec, Езтекєй, Азтека і навіть як Фяеусф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 90 см |
| Вага | 19.3 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Azteca |
| Серія | Atelier Azteca |
| Колекція | Atelier |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.08 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.08 м.кв. / 4 шт / 19.3 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 751782 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка Taupe 30x90 Atelier Azteca з колекції Atelier Azteca