Плитка Tabacco 15x15 I Chiostri Sant Agostino з колекції I Chiostri Sant Agostino
Sant Agostino

Керамічна плитка Плитка Tabacco 15x15 I Chiostri Sant Agostino з колекції I Chiostri Sant Agostino виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Tabacco 15x15 I Chiostri Sant Agostino найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3012 Біжево-червоний Pantone 4735. |
Плитка Tabacco 15x15 I Chiostri Sant Agostino з колекції I Chiostri Sant Agostino може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Тебекко 15x15 І Чєстрі Сент Егостіно з колекції І Чєстрі Сент Егостіно", на неправильно прочитаном як "Плитка Табаско 15x15 І Чіострі Сант Агостіно з колекції І Чіострі Сант Агостіно". Виробник цієї плитки Sant Agostino може бути помилково написаний як Santagostino, Sant Agostin, Сент Егостіно, Сант Агостіно і навіть як Іфте Фпщіештщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 15 × 15 см |
| Вага | 17 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sant Agostino |
| Серія | I Chiostri Sant Agostino |
| Колекція | I Chiostri |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.81 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.81 м.кв. / 36 шт / 17 кг |
| Штук в упаковці | 36 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | CSACTC1515 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(24,38,76) HEX: #c29678 RGB: 194, 150, 120 | RAL Design: 060 70 20 Peanut Butter (Арахісовий Крем)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4735 4735 | |
| hsv(24,42,71) HEX: #b58769 RGB: 181, 135, 105 | RAL Design: 060 60 30 Cognac Brown (Коричневий Коньяк)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4725 4725 | |
| hsv(30,31,76) HEX: #c2a486 RGB: 194, 164, 134 | RAL Design: 075 70 20 Light Pumpkin Brown (Світло-Коричнева Гарбуз)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 407 407 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Плитка Tabacco 15x15 I Chiostri Sant Agostino з колекції I Chiostri Sant Agostino