Плитка Solo White 15x15 Duo Wow з колекції Duo Wow
Wow

Керамічна плитка Плитка Solo White 15x15 Duo Wow з колекції Duo Wow виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Solo White 15x15 Duo Wow найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Плитка Solo White 15x15 Duo Wow з колекції Duo Wow може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Соло Віт 15x15 Д'юо Оуу з колекції Д'юо Оуу", на неправильно прочитаном як "Плитка Соло Вхіте 15x15 Дуо Вов з колекції Дуо Вов". Виробник цієї плитки Wow може бути помилково написаний як Wow, Оуу, Вов і навіть як Цщц, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 15 × 15 см |
| Вага | 10.978 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Wow |
| Серія | Duo Wow |
| Колекція | Duo |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.581 м.кв. |
| Товщина | 8.5 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 0.581 м.кв. / 26 шт / 10.978 кг |
| Штук в упаковці | 26 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 121884 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка Solo White 15x15 Duo Wow з колекції Duo Wow