

Керамічна плитка Плитка Soft Dark 20x120 Rafters Ascot з колекції Rafters Ascot виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Soft Dark 20x120 Rafters Ascot найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий Pantone 535. |
Плитка Soft Dark 20x120 Rafters Ascot з колекції Rafters Ascot може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Софт Дарк 20x120 Рефтарс Ескот з колекції Рефтарс Ескот", на неправильно прочитаном як "Плитка Софт Дарк 20x120 Рафтерс Ассот з колекції Рафтерс Ассот". Виробник цієї плитки Ascot може бути помилково написаний як Ascot, Ескот, Ассот і навіть як Фісще, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 120 см |
| Вага | 33.4 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ascot |
| Серія | Rafters Ascot |
| Колекція | Rafters |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.41 м.кв. |
| Товщина | 10.5 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.41 м.кв. / 6 шт / 33.4 кг |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | RF12277 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,17,35) HEX: #59594a RGB: 89, 89, 74 | RAL Design: 110 40 10 Stump Green (Тускло-Зелений)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 | |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка Soft Dark 20x120 Rafters Ascot з колекції Rafters Ascot